Rozwój sklepu internetowego poprzez integrację z Etsy

Prowadzenie własnej działalności online często wymaga wdrażania nowych rozwiązań, które przyciągną nowych konsumentów, jednocześnie zatrzymując tych, którzy niejednokrotnie zdecydowali się na zakupy za pośrednictwem naszych usług.

Istnieje kilka opcji pozwalających na optymalizację naszej działalności, jednocześnie uatrakcyjniając ją w oczach konsumenta. Jedną z nowości, jakie możemy zastosować, jest wdrożenie połączenia możliwości narzędzia sprzedażowego ErpBox, którego zadaniem jest optymalizacja działań biznesu i nowej witryny Etsy oferującej swoim konsumentom różnorodne wyroby i rękodzieło. 

Sprzedaż online z Etsy

Etsy to działający na całym świecie sklep internetowy, oferujący swoim konsumentom wyroby wykonane ręcznie, popularny w dzisiejszych czasach towar vintage, który przyciąga wielu chętnych, szukających niecodziennych form designu oraz wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do wykonania produktów samodzielnie. Wykorzystanie możliwości sprzedażowych platformy umożliwi zwiększenie oferowanego przez nas asortymentu w sklepie internetowym, który aktualnie jest tak pożądany. Poprzez wprowadzenie nowej formy, jaką jest integracja z narzędziem ErpBox, pozwala na pełną optymalizację pracy naszego sklepu i wykonywanie działań w sposób automatyczny, bez konieczności ingerencji pracowników firmy. 

Wdrożenie automatyzacji poprzez połączenie Etsy z naszą witryną sprzedażową pozwoli na:

  • Automatyczną obsługę klienta
  • Wysyłkę mailową aktualizacji statusu przesyłki
  • Aktualizację statusu płatności
  • Generowanie listów przewozowych
  • Import ofert
  • Aktualizację i kontrolę aktualnych cen
  • Szybką aktualizację stanów magazynowych

Integracja Etsy z platformą ErpBox, to doskonałe rozwiązanie umożliwiające klientowi dokonanie szybkich zakupów za pośrednictwem naszego sklepu online bez konieczności przełączania się między różnymi witrynami służącymi do sprzedaży. Dodatkowo bieżąca aktualizacja danych i wysyłka statusu zamówienia do klienta pozwoli na pełną kontrolę drogi paczki bez konieczności kontaktu
ze sprzedawcą.

Potencjał systemu ErpBox  

ErpBox i jego wdrożenie do działań e-commerce pozwoli na w pełni automatyczne zarządzanie firmą, realizowanymi zamówieniami i wysyłką. Aby przetestować możliwości, jakie niesie za sobą integracja platform za pomocą wtyczki, warto wykorzystać udostępniony 21 dniowy darmowy okres próbny. 

Zainteresował Cię ten temat? Przeczytaj również.

Redakcja buzzz.pl