Jubileusz firmy? Pomyśl o odpowiednim centrum konferencyjnym.

Szukasz inspiracji na organizację niezapomnianej imprezy firmowej? Bez względu na to, czy planujesz zorganizować jubileusz, czy chcesz świętować wraz ze swoimi pracownikami inne sukcesy firmy, potrzebujesz kompleksowego przygotowania uroczystości. Poszukując odpowiedniego centrum konferencyjnego, musisz zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów infrastruktury centrum konferencyjnego, które Ciebie interesuje.

Centrum konferencyjne w Warszawie

Centrum konferencyjne w Warszawie? Brzmi ekskluzywnie. Modne przyjęcie w samym sercu dużego miasta, a w szczególności stolicy, to doskonały pomysł na podniesienie prestiżu Twojej marki. Dla komfortu gości z kraju i zagranicznych partnerów Twojej firmy, istotna jest dobra lokalizacja centrum konferencyjnego. Położenie nieopodal ważnych węzłów komunikacyjnych oraz lotnisk, skróci czas podróży do niezbędnego minimum nie przemęczając zanadto podróżujących gości. Centrum konferencyjne poza komfortową i dużą bazą noclegową, powinno również zapewniać bezpłatny parking dla uczestników spotkania.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę bankietową?

Odpowiednie centrum konferencyjne powinno posiadać dużo otwartej przestrzeni do realizacji Twojej wizji. Przestrzeń eventowa musi być otwarta i dobrze oświetlona. Pożądanym jest, by sala bankietowa posiadała dostęp do światła dziennego, ponieważ długie przebywanie w sztucznym oświetleniu, może męczyć wzrok i powodować znużenie. Wybierając salę, w której będziesz wyprawiać przyjęcie dla swoich pracowników, koniecznie dowiedz się czy jest ona zaopatrzona w sprzęt nagłaśniający. Jeśli chcesz urozmaicić uroczystość koncertem kapeli, upewnij się czy sala spełnia techniczne warunki do organizacji występów na żywo. Zapytaj konsultantów, jakie są możliwości organizacji stołów i dekoracji, np. żywych kwiatów. Profesjonalne centra kongresowe często zapewniają pełną oprawę, dbając o estetyczny dobór kolorystyki i dodatków w taki sposób, aby współgrały one z wizerunkiem Twojej marki.

Przez żołądek do serca

Powiedzenie dobrze znane nie bez znaczenia pozostaje również w przypadku doboru odpowiedniego centrum konferencyjnego. Centrum eventowe może posiadać własną kuchnię, lub korzystać z usług cateringowych. Warto prześledzić opinie internautów na temat kuchni lub zasięgnąć informacji u zaprzyjaźnionych firm, które korzystały już z usług danego obiektu. Jeśli będziesz gościć przedstawicieli pochodzących z innych krajów, koniecznie zwróć uwagę na to, czy menu które chcesz zaserwować na przyjęciu uwzględnia ich potrzeby. Być może ich przekonania nie pozwalają np. na spożywanie mięsa. Upewnij się, czy centrum kongresowe oferuje smaczne propozycje kuchni wegetariańskiej bądź wegańskiej. Zwróć uwagę na wybór alkoholi.

Dodatkowe atrakcje

Atrakcyjne centrum konferencyjne poza komfortową bazą hotelową może oferować również inne elementy infrastruktury rekreacyjnej i wypoczynkowej, takie jak baseny, SPA, sauny i groty solne. Pożądanym jest, by uczestnicy uroczystości mieli dostęp do zieleni, np. do ogrodu by móc zaczerpnąć powietrza w trakcie całonocnej imprezy. Przestrzenie zielone sprzyjają nawiązywaniu i zacieśnianiu kontaktów koleżeńskich. Profesjonalne centra konferencyjne posiadają również strefy do aktywnego wypoczynku, np. boiska do siatkówki plażowej, stoły do ping-ponga, kręgielnie, bilard i siłownie do dyspozycji gości.

Jubileusz organizacji zasługuje na najwyższej jakości oprawę. Oddając pomysł w ręce profesjonalnej firmy masz pewność, że Twoja impreza zakończy się powodzeniem.

 

Redakcja buzzz.pl